HomeO nasKontakt

Czym jest Anzuro?

Jesteśmy przede wszystkim grupą pasjonatów programowania. Chętnie naszą pasją wspomożemy Twój biznes. Od kilku lat realizujemy projekty systemów i stron internetowych. Realizując projekty nieustannie zdobywaliśmy i zdobywamy doświadczenia, które pomagają rozwiązywać problemy klientów.

Parę słów o nas

Jesteśmy z Kielc i Lublina! Artur - frontend & backend, kilkuletnie doświadczenie komercyjne poparte licznymi projektami. Marcel - frontend & mobile master, backend mu też nie straszny.Zapalony entuzjasta nowych technologii, fanboy Apple. Oboje cenimy funkcjonalność systemu, jak i jego wygląd - stawiamy to na równi. Po licznych wspólnych projektach wspólnie zrealizowaliśmy grupę Anzuro.

Jak realizujemy nasze projekty?

Kontakt z klientem

Jeden z ważniejszych i słusznych wyborów - oczywiście klient wybiera nas, Anzuro i kontaktuje się z nami osobiście, telefonicznie, mailowo, przez stronę. Omawiamy wstępnie projekt.

Poznanie potrzeb

Po pierwszym kontakcie czas na poznanie pełnych potrzeb klienta, tworzymy wstępną specyfikację wspólnie z klientem.

Wycena realizacji

Na podstawie przygotowanej specyfikacji wyceniamy realizację oraz prezentujemy ją klientowi. Wtedy podejmujemy wspólnie decyzję, czy przechodzimy do następnego etapu - czyli już realizacji projektu.

Realizacja projektu

Podczas realizacji dokładamy wszelkich starań, aby projekt funkcjonował i prezentował się jak najlepiej. Dla nas to jeden z najprzyjemniejszych procesów, zaraz po kontakcie z Tobą :)

Stały kontakt z klientem

Realizacja projektu to proces nieprzewidywalny, systematycznie prezentujemy klientowi efekty naszych prac, tak aby w przypadku błędnego założenia bezproblemowo zmienić funkcjonalność, bez zbędnego nakładu prac.

Testowanie i wdrażanie

Finalnie zrealizowany projekt przechodzi fazę testów, aby zapewnić jego poprawne funkcjonowanie. W przypadku zdecydowania się na wdrożenie przez nas zespół klient nie ma konieczności rozmyślania na temat wdrożenia i utrzymania. W innym przypadku przygotowywujemy gotową paczkę. Opcjonalnie dokonujemy szkolenia.

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Skontaktuj się z nami osobiście, telefonicznie, mailowo lub z formularza poniżej

Śmiało, bądźmy w kontakcie

artur.sowa@anzuro.com | marcel.bilski@anzuro.com

Śmiało, bądźmy w kontakcie

artur.sowa@anzuro.com | marcel.bilski@anzuro.com